Ekonomi

SEDAŞ Yöneticileri KOTO’yu Ziyaret Etti

Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) Başkanı Necmi Bulut ve oda heyetinin geçtiğimiz günlerde SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Başkanı Necmi Odyakmaz’ı ziyaretinin ardından Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) yöneticileri iade-i ziyarette bulundu.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, SEDAŞ Yatırım, Varlık ve Ağ Yönetimi Müdürü Mustafa Emre Şafak, SEDAŞ Dağıtım Operasyon Müdürü Burhan Ak, SEDAŞ Performans İzleme ve Geliştirme Koordinatörü Erol Sancak, SEDAŞ Kocaeli Bölge Müdürü Murat Özdil, SEDAŞ Yatırım Planlama Müdürü Ayşegül Kaya , SEDAŞ Kurumsal İrtibat ve Müşteri İlişkileri Müdürü Efsun Ergin ve SEDAŞ Kartepe – Sapanca Operasyon Müdürü Zeynel Abidin Şener katıldı.

Açıklamada, kaliteli, sürekli ve sürdürülebilir güç dağıtımının şirketin öncelikli gündemi olduğu belirtilerek, iki kurum arasındaki işbirliği ve ilişkilerin güçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen iade-i ziyaretin bir ziyaret olduğu paylaşıldı. Elektrik hizmetlerinin kalitesinin yükseltilerek bölge halkının yaşam kalitesinin artırılmasına yönelik önemli bir adım atıldı.

Ayrıca söz konusu ziyaretin gelecekte daha fazla iş birliği ve istişarelerin önünü açtığı vurgulanarak bölgenin sektörel kalkınmasına olumlu katkılar sağlanmasının amaçlandığı belirtildi.

Saha gezisiyle devam eden ziyaretin ardından KOTO Başkanı Necmi Bulut, SEDAŞ yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek oda heyetine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu