Yaşam

Sahneden inip tesettüre girmeye hazırlanan Tuğçe Tayfur, annesiyle iftar pozunu paylaştı.

Usta sanatçılar Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın 35 yaşındaki kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda maneviyata yöneldiğini ve sahnelerden ayrıldığını duyurmuştu. Bu kararıyla dikkatleri üzerine çeken Tayfur’un, başını örterek verdiği pozların ardından başörtüsü taktığı iddia edildi. Artık tesettüre geçiş döneminde olduğunu söyleyen Tayfur, son halini yayınladı.

TARZI İLGİ ÇEKTİ

Son dönemde tesettür giyimiyle dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Tayfur, bir dönem sosyal medya hesabından iz bırakan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Necla Nazir ve oğluyla iftarda verdiği bir pozu paylaştı. . Şalın üzerine şapka takan Tuğçe Tayfur, stiliyle dikkat çekti.

“KENDİMLE SAVAŞIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde başörtüsü taktığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Tuğçe Tayfur, “Ben başörtülü olduğumu beyan etmedim. Hiç öyle bir şey söylemedim. Sadece günlük fotoğraflarımı Instagram sayfamda paylaşıyorum. her instagram kullanıcısı gibi. islama inananlar için bu başörtüsü değil. bu tesettür değil. ama bizim dinimiz hoşgörü dinidir. ben kendi nefsimle mücadele ediyorum, yoksa bunun olduğunun farkındayım. Tesettür böyle değil Allah en doğru şekilde yapmayı nasip etsin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu