Yaşam

Keçiören’de Eğitime Tam Destek

Keçiören Belediyesi, “Bir Tuğla Bizden de” projesi kapsamında ilçedeki Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi kütüphanesine yüzlerce kitap bağışladı. Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, AK Parti Keçiören İlçe Başkanı Zafer Çoktan, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirilen programda okula yüzlerce kitap ulaştırıldı.

Programda öğrenci ve öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada Başkan Altınok, “Eğitime tam destek veriyoruz. Keçiören’i ve okullarımızı kütüphane ve laboratuvarlarla donatıyoruz. ‘Bir tuğla bizden olsun’ dedik ve Keçiören Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne kazandırdığımız kütüphaneyi geleceğimiz, gençlerimiz ve değerli öğretmenlerimizle birlikte hizmete açtık. Emeği geçen herkese teşekkürler. Biz de büyük bir afet yaşadık. İlkokul öğrencilerinden üniversite öğrencilerine kadar pek çok gencimiz canla başla çalışarak ve bağış toplayarak depremzedelerimiz için gece gündüz demeden çalıştılar. Tanrı hepsini kutsasın. Ne mutlu ki böyle gençlerimiz var, kalbi milletiyle, devletiyle atan gençlerimiz var. Biz de onlar için varız. Eğitime her alanda destek veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz inşallah.” söz konusu.

Başkan Altınok ve beraberindeki katılımcılar daha sonra öğrencilerle birlikte kütüphaneyi gezerek incelemelerde bulundu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu