Haber

AK Parti İstanbul Milletvekili Çamlı, Esenler’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, Esenler’de esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak mitinge davet edilen Çamlı, ‘Sahanın önceki seçimlere göre daha güzel olduğunu düşünüyorum. Çünkü karşı taraf kendini suçlu hissediyor, üzülüyor, utanıyor. O utancı başka yollarla dile getirmeye ve örtmeye çalışıyorlar ama karşı tarafın gardının düşük olduğunu görüyoruz. Çünkü 6’ncı, 7’nci, 8’inci ittifak dediğimiz birbirinden çok farklı çeşitlerin dış güçler tarafından zorla bir proje olarak gündeme getirildiği aşikârdır.

GÖREVİNE KASET İLE GELEN ADAM DÜRÜST OLUR MU?

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun CHP lideri Kılıçdaroğlu’na oy verme talebiyle ilgili de konuşan Çamlı, ‘Temel Ağabey Kayseri’de çıktı ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun vasıflarından ve dürüstlüğünden bahsediyor. Hey, git, Ağabey. Kayseri’de Kemal Kılıçdaroğlu gibi bir adamın dürüst olduğunu söyler ve kendisine güvendiğini söyler. Kayserililere oy kullanmalarını söyler. Kime oy vermeli? Kasetle göreve gelen adamın milletvekilliği yaparak siyasi hayatımıza kazandırdığı kadın dürüst mü? Böyle bir tuhaflık var mı? dedi.

ATATÜRK HAVALİMANI’NDA MİLYONLARCA DURUMUMUZU SERGİLAYACAĞIZ”

Çamlı konuşmasının devamında, “Daha önce muhalefete oy vermiş arkadaşların bu düşüncelerle vatan sevgisi, bayrak sevgisi, vatan sevgisi, vatan sevgisi arasında kaldıklarını görüyoruz. ümmet, milli ve manevi değerler ve tabii ki vatan, millet ve inanç değerlerinin hakim olduğunu görüyoruz. Buradaki odak noktaları 20 yıldır kesintisiz millete hizmet eden Recep Tayyip Erdoğan’dır. Geçmişte Cumhur İttifakı’nda yer alan arkadaşlar arasında bir tartışma görüyorum. 14 Mayıs’ta sandıkların açıldığı saat bu. Yarın Atatürk Havalimanı’nda milyonlar olarak duruşumuzu sergileyerek onun öncü geleneğini ortaya koyacağız.

erzinhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu